İnstagram profilinize takipçi satın almak istiyorsanız fakat deneme olarak uygun fiyatlı bir paket yüklemek istiyorsanız bu bot ve karışık olan paketimizi sizlere önerebiliriz.

İnstagram ucuz takipçi satın alarak profilinizin takipçi miktarını arttırabilir ve fenomen hesap haline gelebilirsiniz.

Kaliteli Düşmeyen Takipçi

Sosyalsoft.com müşterilerine en kaliteli database (hesaplar) ile müşterilerine hizmet sunarak 100 bin - 1 milyon türk takipçiye kadar paket satışı yapabilmektedir.

Kaliteli database ile satın aldığınız aboneler ucuz takipçiler dışında diğer türk, çekiliş ve garantili paketlerinde düşüş pek yaşanmamaktadır.

50k takipçi Satın al

İnstagram 50 bin yani 50k takipçi paketlerini en uygun fiyattan satın alabilir ve aldığınız miktarda çok az düşme ile ömür boyu aboneleriniz sizin olabilir.

50k Türk takipçi satın al

İnstagram şifresiz takipçi

Google arama motorunda karşılaştığınız bir çok ücretsiz servis sizlerin şifrelerini alarak sizleri de o gruba dahil ederek haberiniz olmadan başkalarını takip edersiniz, fakat sosyalsoft.com şifrenizi istemiyor ve istediğiniz paketi hesabınıza tanımlıyor.

Şifre verilen takipçi sitelerine asla güvenmeyin ve şifrelerinizi instagram hilesi adı altında dolandırıcılık yaparak çalmakta ve sizleri datalarına eklemektedirler.

Şifresiz takipçi satın almak için https://sosyalsoft.com takipçi paketlerini inceleyebilir ve uygun fiyatlarda alabilirsiniz.

Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Madde 1
Verdiğiniz sipariş devam ederken aynı linke bir sipariş daha girerseniz sistem hata verir ve bakiyeniz yanar.

Madde 2
Profiliniz açık konumundayken sipariş verdikten sonra hesabı gizliye alırsanız sistem sipariş durumunu tamamlandı yapar ve işlem ücretini iade etmez!

Madde 3
Eğer siparişinizin bir kısmı tamamlanır yada iptal edilirse (Madde 2 hariç) paranız iade edilir. Lütfen tekrar sipariş girmeyi yada farklı servisimizden sipariş geçmeyi deneyin.

Madde 4
Aynı kullanıcı adına devam eden bir takipçi veya farklı bir sipariş var ise o işlem sonuçlanmadan aynı hesaba ( linke) yeni bir sipariş girmemelisiniz, bu şekilde girilen siparişler sistemler tarafından algılanamaz ve karışıklılık meydana getirmektedir ve hata verir bundan dolayı ücret iadesi & iptali ya da telafisi yapılmamaktadır.

Madde 5
bu kategoride yer alan takipçi işlemlerinin türk ve gerçek aktif instagram kullanıcıları olduğundan dolayı hiç bir şekilde garantisi yoktur ve düşmeme garantisi verilmemektedir. O an ki servis sağlayıcılarının hızına ve içeriğine göre Anlık olarak ve doğal artış şeklinde yüklenen takipçiler kısa süre içerisinde takibi bırakabilir, aynı zamanda yüklenen hesaplar içerisinde (varsa) bot ve pasif hesaplar instagram tarafından kısa sürede silinebilir.

Madde 6
Vermiş olduğunuz siparişler genelde servis sağlayıcılarına iletilip oradan işleme alınmaktadır, ortalama 72 saat içerisinde işlem sonuçlanmalıdır lakin servis açıklamalarında belirtildiği üzere bazı hizmetler yavaş yükleme hızına sahiptir, buna bağlı olarak bu süreç uzamakta yada kısalmaktadır. Bu durumu göze alarak siparişinizin tamamlanma sürecinin uzayıp kısalacağını bilmeniz gerekmektedir.

Madde 7
+18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Madde 8

Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Madde 9
Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.İşlem hatalı sonuçlanır yada gönderim yapmadan tamamlandı sonucu verirse ücret iadesi iptali ya da telafisi yapılmamaktadır.

Madde 10
Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11
Servis açıklamalarında yazan veriler güncel olmamakla birlikte bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

Madde 12
sosyalsoft.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

 

İnstagram ucuz 10 bin takipçi